Brownie Deluxe

Cena 174,00 Kč

Bezlepkové brownies

Naše bezlepkové brownies jsou plné čokoládové chuti. Mají jemnou strukturu a křehký povrch, který se rozpadá při každém zakousnutí. Můžete je doplnit třeba vanilkovou zmrzlinou!

Extra čokoládové muffiny

Cena 119,00 Kč

Bezlepkové extra čokoládové muffiny

Nejlepší bezlepkové čokoládové muffiny, které jste kdy jedli! Naše muffiny jsou plné čokoládových kousků. Na čokoládě nikdy nešetříme tak, aby čokoládová chuť byla opravdu plná a výrazná.

Vafle

Cena 77,00 Kč

Bezlepkové vafle

Naše bezlepkové vafle rozzáří vaše ráno svojí dokonalou chutí a složením, ať už si je dochutíte ovocem nebo třeba čokoládou. Hodí se k snídani, k svačině nebo jen tak ke kávě.

Doba přípravy: 10 - 15 min

Palačinky

Cena 69,00 Kč

Bezlepkové palačinky

Vláčné bezlepkové palačinky, které se hodí k jakékoliv příležitosti.

Bábovka Deluxe

Cena 125,00 Kč

Bezlepková bábovka

Naše bezlepková Bábovka Deluxe je nadýchaná, chutná a skvělá pro jakoukoliv příležitost. Podle mnohých recenzí lepší než jakákoliv jiná bábovka.

Vanilkové muffiny s čokoládovými kousky

Cena 97,00 Kč

Bezlepkové vanilkové muffiny

Bezlepkové vanilkové muffiny s čokoládovými pecičkami vás překvapí svojí neodolatelnou chutí. Dopřejte si to nejlepší ke snídani, svačině nebo ke kávě. Výborné jsou i jen tak s mlékem!

Bublanina

Cena 82,00 Kč

Bezlepková bublanina

Naše bezlepková bublanina se rozpadá na jazyku. Její chuť si můžete přizpůsobit podle ovoce, které vy milujete. Samozřejmě fantazii se meze nekladou, proto si přidejte ovoce, které vy máte nejraději.. 

Lívance - Pancakes

Cena 74,00 Kč

Bezlepkové lívance

Naše bezlepkové lívance jsou nadýchané a je radost se do nich zakousnout.

Ovesné sušenky s čokoládou

Cena 88,00 Kč

Bezlepkové ovesné sušenky s čokoládou

Naše bezlepkové ovesné sušenky s čokoládou vás překvapí svojí skvělou chutí. Jsou krásně křupavé a čokoláda, která se rozplývá na jazyku, skvěle doplní chuť ovesných sušenek.

Ovesné sušenky s kousky pomeranče a mandlemi

Cena 98,00 Kč

Bezlepkové ovesné pomerančové sušenky

Naše bezlepkové pomerančové sušenky si zamilujete. Jsou plné pomerančové chuti a s mandlemi tvoří dokonalou kombinaci chutí.

Pomerančové muffiny

Cena 115,00 Kč

Bezlepkové pomerančové muffiny

Bezlepkové pomerančové muffiny, které jsou svěží a lehké jako samotné pomeranče. Pomerančová chuť našich muffinů vás překvapí a bude vévodit nejedné snídani či svačině. Nebo bude skvělým doplňkem třeba ke kávě.

Banánové muffiny

Cena 107,00 Kč

Bezlepkové banánové muffiny

Bezlepkové muffiny, které vás doslova pohltí svojí banánovou chutí! Naše banánové muffiny jsou banánů doslova plné a společně s vlašskými ořechy vytvářejí dokonalou chuť. Budete překvapeni jejich nadýchanou jemnou strukturou.

Počet produktů: 2

Zobrazení 1-2 z 2 položek

Aktivní filtry

Toustový chléb

Cena 84,00 Kč

Toustový chléb bezlepkový

Náš úžasný bezlepkový toustový chléb je skvělou volbou! Nebudete věřit, že se jedná o chléb bez lepku.

Dopřejte si zdravou alternativu klasického pečiva. Naše směs na chléb je vyrobena z kvalitních bezlepkových mouk a dalších přírodních ingrediencí tak, aby vám přinesla lahodnou chuť a zdraví do každodenního jídelníčku.

Náš bezlepkový toustový chléb je ideální volbou pro všechny, kteří trpí celiakií nebo mají citlivost na lepek. Je vyroben s láskou a péčí a my vám nabízíme chléb, který je nejen chutný, ale také snadno stravitelný.

Užijte si skvělou chuť a dopřejte si kvalitní bezlepkový toustový chléb! 

Pizza Česneková

Cena 83,00 Kč

Naše zcela nová směs na bezlepkovou pizzu přináší skvělou chuť a texturu, kterou ocení každý milovník pizzy. Tato inovativní směs je výsledkem pečlivého výzkumu a vývoje, který byl zaměřen na vytvoření lahodné a vyvážené alternativy tradiční pizzy.

Naše směs je založena na kvalitních bezlepkových moukách, které poskytují pevnou strukturu a dokonalou konzistenci těsta. Díky kombinaci různých druhů bezlepkových mouk dosahujeme optimálního balíčku živin a vlákniny, který podporuje zdravý životní styl.

Navíc si můžete přidat své oblíbené ingredience, jako jsou čerstvé bylinky, šťavnatá rajčata nebo pikantní salámy a vytvořit si tak jedinečnou pizzu přesně podle svých představ. A navíc příprava je velmi jednoduchá!

Vychutnejte si skvělou chuť s naší novou směsí bezlepkové pizzy!